TRAPEZ SAC ÇATI UYGULAMASI

Yalıtımı olmayan veya hatalı yalıtım yapılan trapez sac çatılarda sac terlemesi ve yoğuşmadan kaynaklı damlamalar yapması ve mevsim şartlarına bağlı olarak ortam sıcaklığının çok yüksek ve ya çok düşük olması gayet tabidir. Sprey Poliüretan Köpük uygulaması ile ısı, ses ve terleme sorunlarınız ortadan kalkıyor. Uygulama yapılan alanda; sıcak mevsimlerde serin, soğuk mevsimlerde ise ılık bir ortam imkânı sunuyor.

Çatınız kaç metrekare olursa olsun, hiçbir ısı kaybı ve köprüsü oluşturmadan alttan veya üstten tek parça olarak uygulanabilmektedir. Hem de yüksek kalite ve maksimum tasarrufla.

Sprey Poliüretan Köpük, ısı ve su için yüzde yüz destek vererek sağlamlaştırır. Kar yükü ve rüzgâra karşı çatınızı mukavim kılar. Sprey Poliüretan Köpük uygulaması metal yüzeylerde paslanmaya çürümeye karşı koruduğu için yapının ömrünü uzatır ve vida deliklerinden kaçan su sızıntılarını engeller.

Çeşitli sanayi sitelerinin çatıları için de uygulanabilmektedir. Zemin ne olursa olsun, beton, ondülin eternit, sac, mebran vs. her türlü malzemeye mükemmel yapışma sağlar.